Romantiški kiaušiniai savaitgalio pusryčiams

Baisu. Visa vasara prabėgo nespėjus nei kojų padoriai šiltuose  vandenyse apšilti, o dar blogiau – neparašius nei vieno įrašo.  Taisysiuos, pa… ne, nežadu. Tiesiog daugiau taip neapsileisiu 🙂

Užtat grįžtu su labai gražia ir romantiška kiaušinių pateikimo idėja iš http://www.glamour.com/health-fitness/blogs/vitamin-g/2011/08/breakfast-at-your-desk-romanti.html, kurią pasufleravo vienas G+ bendrautojų. Užmačiau vakar vėlai vakare – naktį – grįžus iš draugės gimtadienio ir supratau, kad jokie šventimo pėdsakai man nesutrukdys šįryt savęs taip dailiai palepinti.

Kiaušiniai išvirti paprastai, 10 min. verdančiame vandeyje, pora minučių šaltame, toliau viskas labai tvarkingai parodyta instruktaže nuorodoje.

Kitus nuotraukose matomus gėrius gaminame taip (kiekiai nurodomi vienai porcijai):

Skrebučiai su ančiuvių užtepu

Pasiskrudiname batono reikeles skrudintuve ar neturint – orkaitėje. Užtepas paruošiamas iš tepamo varškės sūrelio – ne lydyto, o labiau varškinio, pati naudojau štai tokį prancūzišką sūrelį:

Puikiai tiktų ir panašus sūrelis be priedų, angliškai žinomas kaip “cream cheese“, tik tada siūlyčiau įmaišyti papildomai prieskoninių žolelių ir galbūt šiek tiek pipirų.

O šiam smulkiai sukapojau 4-5 konservuotas ančiuvių filė, įlašinau pusę šaukštelio citrinų sulčių ir pabaigai pagalvojusi dar įkapojau kelias petražolių šakeles. Viską reikia ištrinti iki vientisos masės ir tepti ant skrebučių, nepamirštant papuošti nekapotomis petražolėmis 😉

O pusryčių desertui, jei taip galima išsireikšti, –

Bananų – braškių kokteilis

Viskas dar paprasčiau: vienas bananas, gera sauja šaldytų braškių (nors ne, saujomis šaldytų braškių geriau nematuoti – brrr; tarkime, ketvirtis standartinės 400g pakuotės), pusė stiklinės pieno supilami į koktelių platuvą ir 2-3 min. plakami, kol nebesigirdi nei vienos likusios nesutrintos braškės.

Ir jei esate kavoholikai kaip aš, pusryčius pradės ir vainikuos puodelis kavos su puria pieno kepure. Skanių ir nuotaiką keliančių pusryčių 🙂

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje pusryčiai pusryčiai, žaidimai ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

  1. Atgalinis pranešimas: Nice Glamour.com photos | Free Articles

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s